Trening EMS

TRENING PERSONALNY NA MIARĘ XXI WIEKU!

Trening EMS (Electrical Muslce Stimulation) to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie pozwalająca na poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni.

Trening EMS kształtuje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, poprawia kondycję, podkręca metabolizm oraz wzmacnia mięśnie powierzchowne i głębokie (tzw. core muscles), które osłabione są jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców.

Podczas jednego treningu EMS Twoje ciało wykona średnio 150 razy więcej napięć mięśni, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu. Dzięki temu 20 minutowy trening odpowiada 3-4 godzinom treningu na siłowni. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln trening EMS jest o 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy.

Z treningu EMS korzystają zawodowi sportowcy (Usain Bolt, bracia Kliczko, piłkarze Bayernu Monachium, PSG, Atletico i Realu Madryt itd.), agencje rządowe (NASA), gwiazdy show biznesu i modelingu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley itd.).

Trening w połączeniu z Programem Przemiany Metabolicznej Life Style przynosi niezwykłe efekty w pozbyciu się nadmiernych kilogramów. W czasie tylko 28 dni można zmniejszyć swoją garderobę o 2 rozmiary !!

Program Life Style oraz trening EMS został opracowany w Niemczech. A jak wiadomo, to co zostało wykonane w Niemczech wiąże się z wysoką jakością oraz solidnością 🙂

Zapraszam na darmowy trening próbny. Adres ul. Rokosowska 10, teren basenu, 1 piętro, sala EMS BodyLine
Zapisy telefoniczne lub email.
Kontakt: tel 535 475 429, emsbodyline@gmail.com
Strona: http://emsbodyline.com.pl

Zapraszam Paweł Widuliński